Уморен турист, пълни джобове
on
Пестим пари, губим време. Евтиното пътуване често излиза по-скъпо от всичко друго, защото ни лишава от най-ценното – способността да се насладим на мястото.
Пестим пари, губим време. Евтиното пътуване често излиза по-скъпо от всичко друго, защото ни лишава от най-ценното – способността да се насладим на мястото.
Пловдив за мен е нещо повече от град. Той е като стар приятел, с когото се срещаш след години, а усещането е, че времето никога не е минавало. Всяка улица,…