Исландия – пътешествие през огън и лед – полезни съвети

Comment

  • Много ми хареса как описваш усещането да стъпиш между тектоничните плочи в Thingvellir – това звучи направо сюрреалистично и определено ще включа парка в маршрута си. Също така ще се постарая да не се фокусирам толкова върху Рейкявик, а да карам повече извън града, за да уловя онова особено усещане, което описваш.

Comments are closed.